UMOWY

Drodzy Rodzice,

uprzejmie prosimy o wysyłanie umów (potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021) na maila: przedszkole@madrymis.pl . Dotyczy to również dzieci kontynuujących.

REKRUTACJA

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

24 marca o godzinie 15:00 będziecie się Państwo mogli zalogować na Gdańskiej Platformie Edukacyjnej/Rekrutacja aby sprawdzić czy dziecko zakwalifikowało się czy niezakwalifikowało do naszej placówki (Login i hasło zostało podany podczas wypełniania wniosku) lub telefonicznie czy mailowo w przedszkolu.

Od 25 marca od godz. 8:00 do 31 marca 2020r. do godz.15:00 odbywa się potwierdzenie woli przyjęcia w placówce zakwalifikowania.

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z przedszkolem celem przekazania w postaci skanów dokumentów potwierdzających wolę rodziców.

Z wyrazami szacunku, dyrektor przedszkola Sylwia Pochmara

AKADEMIA JUDO DRAGON

Drodzy Rodzice,

w tym trudnym czasie staramy się zachęcić dzieci do pozostania w domu oraz treningów w domu.

Proszę poniżej zapowiedź oraz pierwszy i drugi trening. Codziennie o 12 wstawiamy nowo nagrany filmik dopóki nie wrócimy do normalności.

https:// m.youtube.com/watch?v=Zo778D3gJW8&feature=youtu.be

1 trening : https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=4VnMUNE3ic

2 trening: https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=HIRrDxn1AFs

Na naszym kanale jet już pięć treningów i codziennie o 12 pojawia się nowy. Wiele inicjatyw w innych miejscowościach udostępnia i ćwiczą całymi rodzinami przed telewizorami z nami, także polecam !

Pozdrawiam, Dominik Cząstka

AKTUALNE INFORMACJE

Szanowni Państwo,

tu przeczytacie o aktualnych informacjach na temat działań przeciwko COVID-19 w Gdańsku:

www.gdansk.pl/koronawirus

PRACA PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo!

W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego przedszkole od 16.03.2020r. do odwołania będzie pracowało zdalnie w godzinach 8:00-15:00. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie: 577331558 oraz mailowo: przedszkole@madrymis.pl.

Z poważaniem Sylwia Pochmara dyrektor przedszkola

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do komunikatu MEN uprzejmie informuję, że w dniach 16-25 marca 2020r. zawieszone bedą wszystkie rodzaje zajęć- w tym opiekuńcze, co oznacza, że przedszkole dla dzieci pozostaje zamknięte.

Żywienie dzieci zostaje zawieszone- odpisy dla wszystkich dzieci zostaną wygenerowane automatycznie.

Na dzień dzisiejszy kalendarz roku szkolnego, w tym rekrutacji zostaje bez zmian.

Prosimy śledzić stronę internetową naszego przedszkola na bieżąco oraz swoja pocztę elektroniczną, gdzie będziemy umieszczać komunikaty dotyczące powyższej sytuacji, a nauczyciele będą przesyłać materiały dydaktyczne do wykonania przez dzieci w domu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: przedszkole@madrymis.pl

Komunikat MEN dostępny pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Z wyrazami szacunku Sylwia Pochmara dyrektor Przedszkola Publicznego Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku

PROCEDURA

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się z procedurą postępowania na wypadek wystąpienia choroby zakaźnej w przedszkolu. Procedura dostępna jest w folderze "pliki".

ZALECENIA GIS ORAZ MEN

Drodzy Rodzice

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia w zakładce  " pliki ".

REKRUTACJA

Przedszkole Publiczne Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku przyjmuje wnioski rekrutacyjne na nowy rok szkolny 2020/2021 :

poniedziałki, wtorki, środy, piątki- 10:00- 15:00

czwartki - 11:00- 16:00

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla Rodziców "Na co pozwolić dziecku i jakie są tego konsekwencje " prowadzone przez nauczycielki z naszego przedszkola, które odbędą się:

26.02.2020r., godz. 16:00 - grupa GUMISIE I TULISIE

27.02.2020r., godz.16:00 - grupa TROSKLIWE MISIE I MĄDRE MISIE