Zapisy do Mądrego Misia
Szczegóły

Rok 2017/2018

TURNIEJ TAŃCA

2 grudnia kilkoro naszych przedszkolaków wystąpiło w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU TAŃCA DANCEPRO ... trudy naszych przedszkolaków zostały docenione ... a oto efekt ciężkiej pracy . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ;)

 

ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby zwierzęta ze schroniska były troszkę bardziej szczęśliwe, mimo swojego ciężkiego losu. Pani Kasia z pełnym bagażnikiem pognała do schroniska, a po kilku dniach dostaliśmy gorące podziękowania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)

 

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

5 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Na początku nasze przedszkolaki zabawiała dwójka sympatycznych elfów, które śpiewająco przeprowadziły dzieci przez długą drogę do Laponii.  Każdy został obdarowany prezentem i rozmową z wyczekiwanym gościem :)

więcej

WIELKA FABRYKA ELFÓW

Pierwsza w tym roku wycieczka Troskliwych Misiów i Gumisiów zakończona sukcesem. Dzieci świetnie się bawiły, pomagając elfom w poszukiwaniach składników do zrobienia świątecznych pierniczków. Na koniec nasze przedszkolaki spotkały się ze Świętym Mikołajem. Jak zawsze, było to dla dzieci duże przeżycie i niesamowita przygoda.

więcej

LEMONIADA

Ostatnio grupa Gumisiów postanowiła dodać sobie troszkę energii robiąc pyszną lemoniadkę ... pychotka i samo zdrowie.

więcej

ANDRZEJKI

Pod koniec listopada jak tradycja nakazuje, w naszym przedszkolu odbyło się wielkie wróżenie. Dzieci poznały swój przyszły zawód, dowiedziały się jaki mają charakter, co czeka je w najbliższej przyszłości a także poznały imię swojej wielkiej miłości i wiele innych :) ... oczywiście wszystko z przymrużeniem oka :D

więcej

ZAJĘCIA POKAZOWE

Ostatnio odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia pokazowe z zajęć dodatkowych o emocjach, na które każde dziecko może uczęszczać. To bardzo ważne , aby dzieci potrafiły pokazywać swoje emocje i aby nie tłumiły ich w sobie ... dlatego serdecznie polecamy uczestnictwo w zajęciach.

więcej

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W piątek (24 listopada) obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci cały dzień spędziły na zabawach ze swoimi ukochanymi misiami, przytulały je i opiekowały się nimi... to był bardzo miły dzień :)

więcej

DZIEŃ PRAW DZIECKA

Starając się upowszechnić tak ważny temat jakim są prawa dziecka obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Aby dzieci poznały swoje prawa, zrozumiały je i świadomie z nich korzystały zorganizowałyśmy zajęcia o tej tematyce. Przedszkolaki poznały prawa dziecka wysłuchując wiersza, obejrzały film pt. " Nie daj się" Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Dzieci określały emocje w sytuacjach gdy ich prawa są łamane, ale również w tych gdy te prawa są respektowane przez dorosłych. Ważnym aspektem poruszonym na zajęciach była rozmowa na temat "Do kogo mogę się zwrócić w przypadku łamania moich praw?". Na koniec każda grupa stworzyła pracę plastyczną dotyczącą praw dziecka, które można było podziwiać na tablicach. Zajęcia przeprowadziła Pani Katarzyna Frącek. 

więcej

WARSZTATY Z RODZICAMI

W grupie Troskliwych Misiów odbyły się warsztaty dla dzieci z rodzicami metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Dzieci świetnie się bawiły przy obecności swoich najbliższych... a i rodzice ciekawie i aktywnie spędzili czas ze swoimi pociechami. DZIĘKUJEMY ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE ;)

więcej

1 2 3 4