Rok 2018/2019

KONCERT KOLĘD

Nasze zdolne i rozśpiewane przedszkolaki wzięły udział w przedszkolnym konkursie kolęd. Kilku najzdolniejszych uczestników z każdej grupy zaprezentowało się "śpiewająco", i tego dnia wszyscy byli zwycięzcami ;)

więcej

JUDO

Nasze przedszkolaki miały okazję wziąć  udział w zajęciach pokazowych z judo. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły podczas zajęć, które były prowadzone w bardzo ciekawy, zabawny i profesjonalny sposób.

więcej

SZKOLENIE

Ostatnio cała kadra Mądrego Misia wzięła udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Bardzo bogata część teoretyczna pozwoliła na zagłębienie się w temacie zagrożeń, jakie możemy napotkać każdego dnia w naszej pracy i jak sobie z nimi radzić. Jednak najważniejsza była część praktyczna, gdzie każda z nas mogła przećwiczyć swoje umiejętności w udzielaniu pomocy podczas zakrztuszenia oraz resuscytacji a wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci. 

więcej

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA Z RODZICAMI

Przedświąteczny czas służy temu, aby troszkę zatrzymać się w tej codziennej pogoni i spędzić wspólnie czas ze swoimi najbliższymi i nie tylko. Dlatego zorganizowaliśmy spotkania, aby mieć czas żeby spokojnie porozmawiać, wspólnie coś stworzyć i pochwalić się swoimi talentami.

 

PIERNIKI

Jak co roku nasze przedszkolaki pracowicie zabrały się za pieczenie pierniczków. Efekty ich pracy można było podziwiać i próbować podczas poczęstunku ... mniam

 

AUTOCHODZIK

10 grudnia dzieci uczestniczyły w kolejnym spotkaniu ze strażą miejską.Tym razem przedszkolaki odwiedził przesympatyczny psiak i nasze przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie zachowywać się w obecności czworonożnych przyjaciół.

 

ŚWIĘTY MIKOŁAJ

6 grudnia do naszego przedszkola zawitał długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Przed spotkaniem dzieci świetnie bawiły się w towarzystwie renifera, śnieżynki, pingwinka, myszki miki oraz Elzy. Cudowne wprowadzenie w świąteczny czas.

więcej

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

28 listopada nasze najmłodsze dzieci z grupy Tulisiów zostały prawdziwymi przedszkolakami. Podczas przedstawienia dzieci pokazały swoje talenty i odważnie wstąpiły do społeczności Mądrego Misia. Gratulujemy maluszki !!!

 

TEATRZYK

16 listopada odwiedził nas Teatr Gargulec z przedstawieniem pt." Nowe przygody smoka wawelskiego". Przedszkolaki świetnie się bawiły śledząc perypetie sympatycznego smoka i jego przyjaciół.

 

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Apel z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości zgromadził przedszkolaki z całego przedszkola. Dzieci pięknie recytowały kolejne wiersze oraz śpiewały patriotyczne piosenki. Na koniec uroczystości, gdy wybiła godzina 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn.

więcej

1 2