Rok 2020/2021

DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi mający na celu promowanie postaw proekologicznych. Tego dnia dzieci dowiedziały się dlaczego tak ważne jest dbanie o otaczające nas środowisko i segregacja odpadów...

więcej

TEATRZYK

W tym tygodniu przyjechali do nas aktorzy z lalkami i zaprezentowali  przedstawienie pt. "Powrót w Krainę Baśni". Dzieci podczas oglądania przedstawienia miały okazje towarzyszyć pewnej dziewczynce w podróży do jej dziadka. Po drodze spotykała różne baśniowe istoty.

więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA

Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z osobami z Zespołem Downa. 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa, święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy  Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Celem obchodów tego dnia jest podniesienie świadomości na ten temat, a także wyrażenie tolerancji i wrażliwości na potrzeby osób nim dotkniętych.

więcej

DZIEŃ TEATRU

Dzień Teatru to świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej na temat samego miejsca ale i pracy aktorów i wszystkiego co jest z tym związane... a że nasze przedszkolaki są świetne w tej dziedzinie i ujawniają duży talent to ten dzień był dla nich pełen emocji 

 

KINO SFERYCZNE

Nasze przedszkolaki miały okazję oglądać bajki w kinie sferycznym... dla nich ta nowość okazała się świetną atrakcją :)

więcej

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Tak w naszym przedszkolu witaliśmy wiosnę ...

więcej

DZIEŃ KOBIET

Jak co roku 8 marca świętujemy Dzień Kobiet ... dla wszystkich naszych małych kobietek wszystkiego co najlepsze :)

 

DZIEŃ DINOZAURA

Tego dnia było dużo zabaw z dinozaurami, rysowanie węglem, chodzenie po śladach wielkich gadów i wiele innych atrakcji.

więcej

POSZUKIWANIE WIOSNY

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się razem na spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny...

więcej

AIKIDO

Mądre Misie miały ostatnio gościa - Tata Karoliny opowiadał o japońskiej sztuce walki - AIKIDO. Pokazał jak wygląda strój do ćwiczeń i zaprezentował kilka z nich.

więcej

   1 2 3 4 5