Rok 2020/2021

DZIEŃ KOTA

Dzień Kota w naszym przedszkolu. Tego dnia wszyscy zmienili się w koty, aby poznać zwyczaje tych wspaniałych zwierząt

więcej

WALENTYNKI

Piękny dzień miłości i nasze kochane przedszkolaki :)

więcej

TŁUSTY CZWARTEK

Tego dnia w przedszkolu było bardzo słodko. Poniżej relacja z obchodów Tłustego Czwartku...

więcej

DZIEŃ PIZZY

Wszyscy uwielbiamy takie pyszne dni ... a to za sprawą Dnia Pizzy - było włosko i bardzo smakowicie

więcej

BAL KARNAWAŁOWY

Styczeń to czas zabaw karnawałowych i w naszym przedszkolu odbył się wielki bal. Wszystkie dzieci były wspaniale poprzebierane. Było dużo zabaw ruchowych, bajkowych zgadywanek, dużo tańców oraz smakowity poczęstunek :)

więcej

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT

W naszym przedszkolu już od jakiegoś czasu, na każdym kroku, czuć świąteczny czas. Dzieci z zapałem ubierały choinki a po przedszkolu roznosił się zapach pierniczków... wspaniała i magiczna atmosfera udzielała się każdemu :)

więcej

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

W naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową, w którym wzięło udział 23 dzieci. I MIEJSCE zajęła Iga z grupy Troskliwych Misiów, II MIEJSCE zajął Filip z grupy Mądrych Misiów, III MIEJSCE zajęła Jagoda z grupy Troskliwych Misiów. Serdecznie gratulujemy! Wszystkie ozdoby są przepiękne i zostały zawieszone na choince w kościele Pw. Św. Ojca Pio.

więcej

WSZYSTKIE BARWY ŚWIĄT

Ostatnie nasze przedszkolaki miały okazję oglądać kolejne przedstawienie z serii Kamishibai pod tytułem "Wszystkie Barwy Świąt". Był to zbiór egzotycznych, świątecznych legend z różnych stron świata.

więcej

PODZIEL SIĘ RADOŚCIĄ

Nasze przedszkolaki brały udział w akcji "Podziel się radością", która polegała na wykonaniu kartek na Boże Narodzenie. Te wspaniałe prace trafiły do Centrum Opieki Serenus w Gdańsku- Ujeścisku.

 

KAMISHIBAI

Kamishibai to średniowieczna japońska sztuka opowiadania historii. Tłumaczy się tę nazwę jako "teatr obrazkowy" i tym w istocie jest. W drewnianej skrzynce , otwierającej się niczym scena, żyją opowieści. Ich przebieg jest zilustrowany na kolejnych kartach, zmieniajacych w odpowiednim momencie przez Bajarza, który prowadzi narrację opowiadając baśń.

więcej

   1 2 3 4 5