Rok 2020/2021

PRACE OGRODNICZE

Gumisie zrobiły coś bardzo pożytecznego, a mianowicie zasiały w ogródku przedszkolnym roślinki miododajne. 

więcej

DZIEŃ PRZYJACIELA

Niedawno obchodziliśmy wspaniały dzień jakim jest Dzień Przyjaciela. Tego dnia wszyscy byli dla siebie mili, zgodnie się bawili i pomagali sobie nawzajem. Warto mieć prawdziwego Przyjaciela.

więcej

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Tego dnia dzieci dowiedziały się co to jest internet, poznały  korzyści, jakie można uzyskać z korzystania z internetu i poznały zagrożenia, jakie niesie niewłaściwe korzystanie z sieci.

więcej

DZIEŃ DZIECKA

W tym roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu trwał aż trzy dni . Zaczęło się aktywnie i na sportowo, następnie letni bal a na koniec pyszne lody . Oby Dzień Dziecka był każdego dnia ;)

więcej

TEATRZYK

Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. "Morze, nasze morze". Poznały kilka słów po kaszubsku i trochę historii Polski i Morza Bałtyckiego.

więcej

DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

Bardzo ważny dzień dla każdego, dzieci pomagały sobie nawzajem, Paniom, zgodnie się bawiły, sprzątały i stworzyły Drzewo Dobrych Uczynków. Był to bardzo miły i pełen uśmiechów dzień.

więcej

DZIEŃ PIELĘGNIARKI I DZIEŃ BIBLIOTEKARZA

Ostatnio w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pielęgniarki oraz Dzień Bibliotekarza. Dzieci mogły dowiedzieć się wielu ważnych informacji o tych ciekawych zawodach.

więcej

ŚWIĘTO NARODOWE 3 MAJA

3 maja obchodzimy święto państwowe, którego celem jest upamiętnienie uchwalenia Konstytucji 3 maja. Nasze przedszkolaki pięknie wystrojone w barwy ojczyste wyrecytowały wierszyki i zaśpiewały piosenki ... no i oczywiście nie obyło by się bez uroczystego śpiewania hymnu narodowego.

więcej

SADZENIE KWIATÓW

Dzieci z grupy Gumisiów bawiły się w ogrodników. Przedszkolaki zasadziły razem z Paniami piękne bratki.

więcej

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dziś do naszego przedszkola zawitał gość i to nie byle jaki gość. Odwiedził nas Pan Policjant. Rozmawiał z dziećmi o bardzo ważnych sprawach - o zadach ruchu drogowego, o noszeniu odblasków, o nie rozmawianiu z nieznajomymi, o tym co robić jak dziecko zgubi się w sklepie, o tym jak zachować się w obecności niebezpiecznego psa i o numerach alarmowych. Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

więcej

1 2 3 4 5