Rok 2018/2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Nasze przedszkolaki przygotowały piękny i wzruszający występ z okazji Dnia Edukacji Narodowej...

 

WARSZTATY ZDROWEGO ŻYWIENIA

W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia o zdrowym odżywianiu. Przedszkolaki sprawdzały ile cukru znajduje się w smakołykach dla dzieci takich jak czekolada, żelki czy woda smakowa.

więcej

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Jak co roku nasze przedszkolaki obchodziły bardzo smaczny dzień - ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA. Tego dnia wszystkie zabawy, zagadki i konkurencje oraz ciekawostki dotyczyły tego popularnego i pysznego warzywa. Na koniec odbyła się degustacja ... mniam

więcej

AUTOCHODZIK

Nasze przedszkolaki gościły Panie ze Straży Miejskiej, które w bardzo atrakcyjny sposób zaprezentowały dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze. Dzieci poznały znaki drogowe, dowiedziały się jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę i wiele innych bardzo cennych informacji służących bezpieczeństwu każdego przedszkolaka.

więcej

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto. Tego dnia było mnóstwo zabaw, konkursów i atrakcji aby nasze dzieci świetnie się bawiły i były zadowolone z tego, że codziennie przychodzą do naszego przedszkola :)

więcej

POŻEGNANIE LATA

No i stało się... wakacje i letni czas dobiegły końca, dlatego nasze przedszkolaki spędziły cały dzień na zabawach związanych z pożegnaniem tej pięknej i ciepłej pory roku...

więcej