Rok 2018/2019

PIOSENKA KASZUBSKA

Nasze zdolne przedszkolaki wzięły udział w konkursie na teledysk do piosenki kaszubskiej. Pod opieką uzdolnionych muzycznie ( i nie tylko) Pań powstały piękne teledyski, które można obejrzeć na YouTube. Zachęcamy do oglądania bo warto :) A oto linki : 3-4 latki - https://www.youtube.com/watch?v=fBkw1LbXjjE&feature=youtu.be    5-6 latki - https://www.youtube.com/watch?v=TPA4fe-n3rE&feature=youtu.be   Miłego oglądania :)

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca nasze przedszkolaki oficjalnie, uroczyście i definitywnie pożegnały się z zimą i przywitały Panią Wiosnę. Teraz czekają nas już tylko same ciepłe i słoneczne dni :)

więcej

NOWE DRZEWKA - KLONY

Mamy już wiosnę dlatego pora na porządki :) ... także te ogrodnicze, dlatego odwiedził nas tata Wiktorii ze swoją załogą z firmy " Władcy ogrodów" i wraz z Gumisiami zasadzili dwa nowe drzewka. 

więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ MORZA

18 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Morza, który miał na celu uświadomienie dzieciom, że morza są naszym wspólnym dobrem, a ochrona środowiska morskiego powinna być przedmiotem zainteresowania i odpowiedzialności każdego z nas.

 

ŻYWA LEKCJA PRZYRODA

Niedawno w naszym przedszkolu mieliśmy ciekawych gości. Nasze przedszkolaki brały udział w żywej lekcji przyrody - ptaki drapieżne. Podczas zajęć zaprezentowano dwie sowy, dwa sokoły i jastrzębia. Dzieci poznały wiele ciekawostek z życia tych ptaków i najdziwniejsze cechy charakterystyczne danego gatunku. Przedszkolaki mogły zobaczyć te ptaki na wyciągnięcie ręki, w locie, w różnych działaniach, podczas tresury a nawet mogły je pogłaskać.

 

BAL KARNAWAŁOWY

Pod koniec lutego odbył się bal karnawałowy prowadzony przez Elzę, Annę i Olafa. Dzieci poprzebierane w najróżniejsze stroje, uczestniczyły w różnych zabawach i konkurencjach... ale przede wszystkim było dużo tańców i świetna zabawa... jak to na prawdziwych balach bywa ;)

więcej

KONCERT KOLĘD

Nasze zdolne i rozśpiewane przedszkolaki wzięły udział w przedszkolnym konkursie kolęd. Kilku najzdolniejszych uczestników z każdej grupy zaprezentowało się "śpiewająco", i tego dnia wszyscy byli zwycięzcami ;)

więcej

JUDO

Nasze przedszkolaki miały okazję wziąć  udział w zajęciach pokazowych z judo. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły podczas zajęć, które były prowadzone w bardzo ciekawy, zabawny i profesjonalny sposób.

więcej

SZKOLENIE

Ostatnio cała kadra Mądrego Misia wzięła udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Bardzo bogata część teoretyczna pozwoliła na zagłębienie się w temacie zagrożeń, jakie możemy napotkać każdego dnia w naszej pracy i jak sobie z nimi radzić. Jednak najważniejsza była część praktyczna, gdzie każda z nas mogła przećwiczyć swoje umiejętności w udzielaniu pomocy podczas zakrztuszenia oraz resuscytacji a wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci. 

więcej

1 2 3