Rok 2019/2020

DZIECI UCZĄ RODZICÓW

Dzieci są bardzo ciekawe świata, zadają mnóstwo ważnych i potrzebnych pytań, dlatego też nasze przedszkole bierze udział   w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Celem akcji jest zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie, a także zachęcenie do rozmowy z rodzicami na tematy poruszane na zajęciach. Tematyka zajęć będzie bardzo szeroka. Dzieci dowiedzą się jak być bezpiecznym w przedszkolu, w ruchu drogowym, korzystając z internetu czy podczas zimowego oraz wakacyjnego wypoczynku.  Ekologia? Ważna sprawa! Dzieci poznają jak poprawnie segregować odpady oraz jak walczyć ze smogiem. Historia? Każdy ją powinien znać. Droga Polski do niepodległości , symbole narodowe to coś, co najmłodsi będą znać. Sport? Sport to zdrowie. Każdy przedszkolak jak bezpiecznie ćwiczyć się dowie.

 

PIERNICZKI

Pyszna, świąteczna  przyjemność nie ominęła naszych przedszkolaków. Tulisie podwinęły rękawy i zabrały się do pracy. Było pracowicie ale za to pysznie i pachnąco. Pyszne Tulisiowe pierniczki 

 

RAZEM NA ŚWIĘTA

W ramach akcji MEN Razem na święta przedszkolaki wraz z rodzicami przygotowały kartki świąteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Gdańsku Maćkowych, a także wzieli udział w zbiórce karmy dla zwierząt dla schroniska PROMYK  w Gdańsku.

Serdecznie dziękujemy za wrażliwość i ogromne serca :*

 

SZKOŁA PAMIĘTA

Szanowni Państwo

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji "Szkoła pamięta", która miała swój finał w piątek, 25 pazdziernika br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca,, regionu czy społeczności.

 

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

5 grudnia nasze kochane i grzeczne ( przez cały rok ) przedszkolaki odwiedził długo wyczekiwany Św.Mikołaj. Wraz ze swoimi pomocnikami stworzyli magiczny klimat. Dzieci świetnie się bawiły i były bardzo zadowolone z prezentów ;)

więcej

ANDRZEJKI

29 listopada nasze przedszkolaki  świetnie bawiły się poznając tradycje andrzejkowe. Były wróżby i zabawy oraz dużo dobrych emocji

więcej

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Każdy wie, że 25 listopada to dzień ukochanego przez dzieci misia. Dzisiaj każdy przedszkolak przywędrował ze swoim ukochanym przytulakiem. Wszystkie misie świetnie się bawiły... i te pluszowe i te nasze :)

więcej

CZYTANIE

W grupie Mądrych Misiów rodzice biorą czynny udział w życiu przedszkolaków i chętnie przychodzą czytać książeczki... Serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu i sprawienie dzieciom dużej radości. 

 

KONCERT

Ostatnio dużo się dzieje... także w temacie kultury i sztuki. Wszystkie przedszkolaki kochają muzykę pod każdą postacią a także nowe i ciekawe instrumenty ...

więcej

DZIEŃ KREDKI

22 listopada to był bardzo kolorowy dzień... mimo szarego i smutnego krajobrazu za oknami  u nas było bardzo radośnie, kolorowo i twórczo za sprawą... kredek czyli głównego bohatera naszych zabaw :)

więcej

1 2 3