Zapisy do Mądrego Misia
Szczegóły

Rok 2017/2018

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał się zakończył ale wspomnienia w naszych przedszkolakach wciąż żywe. Wspominamy więc bal karnawałowy czyli mnóstwo tańca, szalonych zabaw i przepiękne kolorowe stroje a do tego dobre humory i uśmiechy na buzkach :D

więcej

TŁUSTY CZWARTEK

My w tłusty czwartek od rana zajadaliśmy się pączkami ... tradycję należy pielęgnować, a tak pyszną i słodką tradycję nasze przedszkolaki z radością pielęgnowały i podtrzymywały... Dzieci były przeszczęśliwe, że w ten dzień mogły bezkarnie zajadać się pączuszkami.

więcej

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W styczniu odbyły się przepiękne uroczystości z okazji dnia Babci i Dziadka. Nasze kochane przedszkolaki podczas występów dały z siebie wszystko ... aby pokazać jak bardzo kochają swoje Babcie i Dziadków i jak bardzo ważni są w ich życiu.

więcej

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

29 stycznia odbył się w naszym przedszkolu KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK, gdzie przedstawiciele grup mogli zaprezentować swoje talenty. Każdy uczestnik konkursu dał z siebie wszystko i wybór tych najlepszych był bardzo trudny. Po długich obradach jury zdecydowało:

I MIEJSCE- Oliwia Milaszewska

II MIEJSCE- Adrian Moroz

III MIEJSCE- Amelia Hoppe

WYRÓŻNIENIA: Patryk Górniak, Lena Stenka, Alicja Ratajewska, Laura Komorek, Wiktoria Stromska

Gratulujemy i życzymy dalszych wokalnych sukcesów ;)

więcej

TEATRZYK KUKIEŁKOWY

Ostatnio w naszym przedszkolu gościliśmy Teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt. "Kłamstwa kozy". Dzieci z zainteresowaniem śledziły perypetie kozuchy kłamczuchy i pastereczki po czym stwierdziły, że kłamstwo nie popłaca :)

 

SOK POMARAŃCZOWY

Gumisie nowy rok zaczęły w zdrowy sposób... robiąc pyszny i orzezwiający sok pomarańczowy... ogromny zastrzyk energii na przywitanie nowego roku :D

 

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

13 grudnia przedstawiciele wszystkich grup z naszego przedszkola, wybrały się z Panią Agnieszką na Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Podczas konkursu, dzieci zaprezentowały swoje zdolności wokalne oraz przygotowywały kartki świąteczne dla swoich najbliższych. Nasze przedszkolaki, wzbudziły wielki podziw wśród jury, swoimi umiejętnościami :) Serdeczne gratulacje dla naszych zdolnych podopiecznych. 

 

URODZINKI - GRUDZIEŃ

W grudniu, w naszym przedszkolu, urodzinki obchodzili Jędruś, Marcin i Zosia ... Troskliwym Misiom życzymy dużo uśmiechu i wszystkiego o czym sobie zamarzą.

więcej

KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

18 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową oraz rozdanie nagród i dyplomów. A oto zwycięzcy:

I MIEJSCE- Weronika Łukaszewicz

II MIEJSCE- Michał Wróblewski

III MIEJSCE- Radek Kulesza

WYRÓŻNIENIE - Czarek Kulesza

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ;)

więcej

URODZINKI - LISTOPAD

W listopadzie świętowaliśmy urodzinki Niny i Laury... jeszcze raz, wszystkiego co najlepsze dziewczynki :)

więcej

1 2 3 4 5