Archiwum


URODZINKI CZERWIEC

Kasia, Oliwia, Anielka i Nadia to czerwcowe jubilatki... wszystkiego co najlepsze nasze dziewczynki ;)

więcej

UKULELE

Ostatnio w naszym przedszkolu gościliśmy przesympatyczną osobę... nauczycielkę śpiewu - Katarzynę Kłosowską, która pokazała naszym przedszkolakom nieznany im instrument ... ukulele. Pani Kasia, specjalnie dla naszych przedszkolaków, napisała piękną piosenkę  o marzeniach, którą dzieci bardzo chętnie ćwiczyły przez długi czas :) Wspólnym śpiewom i zabawom nie było końca. Serdecznie dziękujemy, za tak ciekawe i bardzo pozytywne zajęcia ;)

więcej

SIANIE TRAWY

W sierpniu wszystkie przedszkolaki, jednogłośnie postanowiły upiększyć nasz ogród przedszkolny. Dzieci z zapałem zabrały się do pracy, a efekty podziwiamy codziennie podczas zabaw na świeżym powietrzu.

więcej

CZYTANIE

W okresie wakacyjnym, mieliśmy okazję przywitać wspaniałych gości, a mianowicie Mamę Olka, Mamę Sylwii, Tatę Matyldy i Siostrę Martynki, którzy przybyli, aby umilić czas naszym przedszkolakom ciekawą lekturą. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie w życie naszego przedszkola :)

więcej

URODZINKI - WAKACYJNE

A oto nasi lipcowo- sierpniowi jubilaci, którzy swoje urodzinki świętowali z nami w tych "ciepłych" miesiącach :) Milena, Weronika, Tymek i Michalina z grupy Mądrych Misiów, Jessica, Olek i Martynka z grupy Gumisiów oraz Leoś, Zuzia i Agatka z grupy Troskliwych Misiów ... dużo słonka i uśmiechu każdego dnia nasze przedszkolaki :)

więcej

KUCHCIKOWO

Nawet w wakacje nie odpuszczamy i przyrządzamy z naszymi przedszkolakami comiesięczne pyszności :). W tym miesiącu, postanowiliśmy przekonać dzieci do zajadania zdrowej wersji chipsów, a mianowicie chipsów z jarmużu.

więcej

CZYTANIE BAJEK

Ostatnio, mieliśmy okazję gościć w przedszkolu Dziadka Tymka z grupy Mądrych Misiów oraz Tatę Olka z grupy Gumisiów, którzy z ogromnym zaangażowaniem, umilali naszym przedszkolakom codzienną relaksację, poprzez czytanie książek ... czyli to co Misie lubią najbardziej. Serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu :)

więcej

Witamy lato :)

Pod koniec czerwca, aby powitać lato i uczcić zakończenie roku przedszkolnego, Mądre Misie wybrały się na wycieczkę po okolicy ... skorzystały z pobliskiego placu zabaw oraz zajadały pyszne lody. W ten sposób starszaki zapoczątkowały sezon wakacyjny :)

więcej

WYCIECZKA DO ZOO

Nasi najmłodsi wybrali się na swoją pierwszą przedszkolną wycieczkę. Troskliwe Misie pojechały do Zoo, a tam podróżując ciuchcią, mogły podziwiać dzikie zwierzęta, o których tak często słyszą w przedszkolu.  Wszystkie dzieciaczki były bardzo dzielne i zadowolone. Brawo maluszki;)

więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19