Przedszkole "Mądry Miś" w Gdańsku

„W dzieciństwie niewiele zależy od nas,
wiele zaś od tych, którzy są z nami”
Bronisław Rocławski

Drodzy Rodzice, wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniego przedszkola dla Waszego Dziecka. Dobre przedszkole pełni kluczową rolę w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. Naszym zadaniem jest wszechstronna, zrównoważona edukacja oraz wprowadzenie dzieci do świata wartości.

Publiczne przedszkole Mądry Miś jest nowoczesną placówką edukacyjno-wychowawczą. Działalność rozpoczęliśmy w roku szkolnym 2013/2014 w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko.

Przygotowujemy dzieci, by umiały radzić sobie z zadaniami, które czekają je w przyszłości. Towarzysząc dzieciom w ich rozwoju, staramy się odkrywać talenty i ukryte zdolności. madrz_mis.jpgPragniemy rozwijać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Nie zapominamy również o kształtowaniu samodzielności, pracowitości oraz odpowiedzialności. W grupie rówieśników dziecko nabywa także społecznych umiejętności, które procentują w całym jego późniejszym życiu, zapewniając pewniejszy krok w przyszłość i lepsze szanse w dalszej edukacji. Niezwykle ważne jest dla nas odpowiednie przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole, na tym założeniu opiera się program edukacyjny realizowany w naszym przedszkolu.

Pamiętamy również o dobrej zabawie, w Mądrym Misiu dzieci uczą się poprzez zabawę!