Poznaj nas

Kadrę naszego przedszkola stanowią wykwalifikowani i kreatywni specjaliści w zakresie: pedagogiki przedszkolnej, terapii behawioralnej, pedagogicznej, glottodydaktyki i logopedii

Do współpracy z nami zaprosiliśmy nauczycieli z pasją, którzy w swojej pracy towarzyszą dzieciom w ich indywidualnym rozwoju oraz gdy zajdzie taka potrzeba, niosą pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA:

Sylwia Pochmara

TULISIE (3-LATKI):

Pani Kasia C.

nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku wczesna edukacja z logopedią oraz Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej na kierunku pedagogika opiekuńczo wychowawcza. Przez trzy lata pracowałam w elbląskim przedszkolu państwowym, następnie rok w gdańskim przedszkolu niepublicznym, po czym postanowiłam spróbować swoich sił w szkole podstawowej. Dwuletnia praca w szkole uświadomiła mi, że więcej szczęścia i satysfakcji daje mi praca z najmłodszymi.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą mojej cudownej córeczki. Jest dla mnie wszystkim i uwielbiam z nią spędzać każdą wolną chwilę. To właśnie ona pozwoliła mi zrozumieć, jakim skarbem dla każdego rodzica jest jego własne dziecko. Interesuje się malowaniem, grą na gitarze i podróżami.

Pani Anita

nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie ukończyłam studia licencjackie na kierunku wczesna edukacja z terapią pedagogiczną. Obecnie jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna z wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci z niepełnosprawnością. Doświadczenie zawodowe zdobyłam będąc przez rok wychowawcą grupy w gdańskim przedszkolu niepublicznym. Roczna praca jako nauczyciel  wychowania przedszkolnego uświadomiła mnie w tym, że praca z dziećmi to moja pasja, daje mi ona wiele radości i satysfakcji, a największe szczęście przynosi zadowolenie i wdzięczność okazywana przez dzieci.

TROSKLIWE MISIE (4-LATKI) :

Pani Magda S.

nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Ateneum w Gdańsku . Tytuł magistra uzyskałam na kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej oraz profilaktyki społecznej. Swoją pracę z dziećmi zaczęłam na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu MĄDRY MIŚ. Po jakimś czasie odkryłam w sobie jednak nową pasję czyli pracę z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zapragnęłam zostać nauczycielką.

Pani Magda K.

nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Gdańsku. Licencjat zdobyłam w Bydgoszczy na UKW na wydziale Edukacji muzycznej. Tytuł magistra otrzymałam w Wyższej Szkole Ateneum na kierunku Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i przyjemność. Podczas pracy z dziećmi dzielę się z nimi pasją do muzyki oraz staram się być ich przewodnikiem i wychowawcą. Dla mnie najlepszą pochwałą jest uśmiech dziecka.

GUMISIE (5-6-LATKI) :

Pani Kasia F.

nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunkach wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz pedagogika przedszkolna. Pracę z dziećmi rozpoczęłam jeszcze w liceum uczęszczając na wolontariat do Domu Dziecka w moim rodzinnym mieście. Kolejnym etapem, już podczas studiów, były wyjazdy na kolonie i zimowiska gdzie pełniłam rolę wychowawcy kolonijnego jak również kierownika takich wyjazdów. Po skończonych studiach rozpoczęłam pracę zawodową w państwowym przedszkolu, pracowałam jako pedagog specjalny, a także wychowawca grupy integracyjnej. Wielość doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą pozwala mi na szukanie odpowiedniej drogi dotarcia do każdego dziecka. Bazując na tym, że dziecko zapamiętuje lepiej, gdy w grę wchodzą emocje opracowując zajęcia staram się znaleźć coś co zapadnie dzieciom w pamięć lub je zaskoczy.

Interesuję się pedagogiką specjalną, integracją sensoryczną, a poza zainteresowaniami związanymi z pracą, muzyką, gotowaniem, plastyką oraz medycyną naturalną.

Pani Sylwia

nauczyciel

MĄDRE MISIE (5-6-LATKI):

Pani Marta

nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Dużą radością ale też dużym wyzwaniem jest dla mnie nauczanie. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i wiele uczy. To właśnie dzieci przypominają mi o czerpaniu radości nawet z najdrobniejszych rzeczy. Cieszy mnie możliwość obserwacji, wsparcia oraz udziału w rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. W swojej pracy kieruję się słowami: "Dziecko jest jak czysta tablica. Od nas, dorosłych zależy czy zapiszemy ją tak, żeby po latach odczytać ją z dumą"

Wolny czas lubię spędzać z najbliższymi. Jestem miłośniczką książek i dobrego kina. Pasjonuję się też fotografią.

Pani Ania

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Ateneum w Gdańsku, gdzie ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Swoją pracę z dziećmi zaczęłam wiele lat temu. Od tamtej pory poświęcam się im cały czas.Uwielbiam pracę z nimi. Moje hobby to siłownia, taniec i muzyka.

Pani Kasia i Pani Grażyna

Pomoc nauczycieli, dbają o ład i porządek w naszym przedszkolu.