Poznaj nas

Kadrę naszego przedszkola stanowią wykwalifikowani i kreatywni specjaliści w zakresie: pedagogiki przedszkolnej, terapii behawioralnej, glottodydaktyki i logopedii.

Do współpracy z nami zaprosiliśmy nauczycieli z pasją, którzy w swojej pracy towarzyszą dzieciom w ich indywidualnym rozwoju oraz gdy zajdzie taka potrzeba, niosą pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA:

Sylwia Pochmara

TULISIE (3-LATKI):

Pani Kasia C.

nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku wczesna edukacja z logopedią oraz Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej na kierunku pedagogika opiekuńczo wychowawcza. Przez trzy lata pracowałam w elbląskim przedszkolu państwowym, następnie rok w gdańskim przedszkolu niepublicznym, po czym postanowiłam spróbować swoich sił w szkole podstawowej. Dwuletnia praca w szkole uświadomiła mi, że więcej szczęścia i satysfakcji daje mi praca z najmłodszymi.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą mojej cudownej córeczki. Jest dla mnie wszystkim i uwielbiam z nią spędzać każdą wolną chwilę. To właśnie ona pozwoliła mi zrozumieć, jakim skarbem dla każdego rodzica jest jego własne dziecko. Interesuje się malowaniem, grą na gitarze i podróżami.

Pani Anita

nauczyciec

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie ukończyłam studia licencjackie na kierunku wczesna edukacja z terapią pedagogiczną. Obecnie jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna z wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci z niepełnosprawnością. Doświadczenie zawodowe zdobyłam będąc przez rok wychowawcą grupy w gdańskim przedszkolu niepublicznym. Roczna praca jako nauczyciel  wychowania przedszkolnego uświadomiła mnie w tym, że praca z dziećmi to moja pasja, daje mi ona wiele radości i satysfakcji, a największe szczęście przynosi zadowolenie i wdzięczność okazywana przez dzieci.

TROSKLIWE MISIE (4-LATKI) :

Pani Agnieszka

nauczyciel

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, gdzie ukończyłam studia na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Tytuł magistra uzyskałam na Akademi Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, jako pedagog szkolny o specjalności - praca z uczniem wybitnie zdolnym. Doświadczenie zawodowe uzyskałam będąc wychowawcą w warszawskim przedszkolu, oraz jako stażystka w Fundacji Dzieci Niczyje w sekcji "Dziecko w sieci". Byłam  koordynatorem stron necio.pl i sieciaki.pl, dzięki. Fundacja sprawiła, że moje studia i wykształcenie nabrały dla mnie większego znaczenia.

Pracy nauczyciela przyglądam się przez całe życie, jako córka fantastycznej nauczycielki i trenerki z powołaniem. To moja mama uświadomila mi ile satysfakcji może dać zawód nauczyciela. Prywatnie jestem bardzo dumną i szczęsliwą mamą. Swój wolny czas aktywnie spędzam z moją rodziną oraz odnawiam stare meble.

Pani Magda

nauczyciel

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Ateneum w Gdańsku . Tytuł magistra uzyskałam na kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej oraz profilaktyki społecznej. Swoją pracę z dziećmi zaczęłam na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu MĄDRY MIŚ. Po jakimś czasie odkryłam w sobie jednak nową pasję czyli praca z dziećmi. Zapragnęłam zostać nauczycielką.

GUMISIE (5-6-LATKI) :

Pani Kasia F.

nauczyciel

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunkach wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz pedagogika przedszkolna. Pracę z dziećmi rozpoczęłam jeszcze w liceum uczęszczając na wolontariat do Domu Dziecka w moim rodzinnym mieście. Kolejnym etapem, już podczas studiów, były wyjazdy na kolonie i zimowiska gdzie pełniłam rolę wychowawcy kolonijnego jak również kierownika takich wyjazdów. Po skończonych studiach rozpoczęłam pracę zawodową w państwowym przedszkolu, pracowałam jako pedagog specjalny, a także wychowawca grupy integracyjnej. Wielość doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą pozwala mi na szukanie odpowiedniej drogi dotarcia do każdego dziecka. Bazując na tym, że dziecko zapamiętuje lepiej, gdy w grę wchodzą emocje opracowując zajęcia staram się znaleźć coś co zapadnie dzieciom w pamięć lub je zaskoczy.

Interesuję się pedagogiką specjalną, integracją sensoryczną, a poza zainteresowaniami związanymi z pracą, muzyką, gotowaniem, plastyką oraz medycyną naturalną.

Pani Sylwia

MĄDRE MISIE (5-6-LATKI):

Pani Gosia

nauczyciel

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu,na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam tam również studia podyplomowe: Oligofrenopedagogika z podstawami pracy w klasie integracyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam, będąc blisko dwa lata nauczycielem w gdańskim przedszkolu niepublicznym.

Praca z dziećmi jest pełna wyzwań, twórcza, radosna i dlatego tak bardzo satysfakcjonująca. Dziecko jest dla mnie partnerem. Wiem, że każde wymaga indywidualnego podejścia i szacunku. Dbam o to, aby dzieci podczas pobytu w przedszkolu czuły sie komfortowo i bezpiecznie, oraz aby miały wsparcie w nauczycielu. Ich uśmiech jest dla mnie najwiekszą nagrodą za włożoną pracę. Prywatnie interesuje się filmem i literaturą.

Pani Malwina

nauczyciel, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Wydziału Studiów Edukacyjnych w Wyższej Szkole Ateneum, na kierunku pedagogika, o specjalności wczesna edukacja z nauczaniem języka angielskiego. W 2008 r. ukończyłam Langside College w Szkocji, zdobywając Scottish Qualifications Certificate na kierunku ESOL- English for Speakers Other Languages. Chcąc pogłębić swoją wiedzę i umiejętności ukończyłam kolejny etap kursu. Doświadczenie zdobyłam pracując jako nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III Szkoły Podstawowej.

Pani Kasia i Pani Grażyna

Pomoc nauczycieli, dbają o ład i porządek w naszym przedszkolu.