DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola Publicznego Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku składam wyrazy uznania za trud codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej. Pragnę podziękować za wysiłek i oddanie w przekazywaniu wiedzy oraz wartości, które wpływają na rozwój postaw oraz życiowe wybory Naszych wychowanków . W dniu Waszego święta życzę pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym, satysfakcji z realizowanych zadań, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz tego, aby przywiązanie i wdzięczność obecnych przedszkolaków wynagradzała Wam trud niełatwej pracy, a pamięć absolwentów naszego przedszkola stanowiła dowód na to , jak ogromną rolę odegraliście w ich życiu. Niech codziennym pedagogicznym wyzwaniom towarzyszy uśmiech dziecka , spełnienie zawodowych zamierzeń, uznanie ze strony uczniów i rodziców oraz lokalnej społeczności .

Iwona Cudowska - Żukowska, Dyrektor Przedszkola Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku

WYPRAWKA SZKOLNA

Kupię Ci plecak taki, byś mógł nieść swe marzenia... i zeszyty, byś najpiękniejsze spisywał wspomnienia. Kredki, którymi będziesz malował świat na swe kolory... i ołówek, byś kreślił wielkie plany i zaznaczał wybory.

Kupię Ci gumkę, byś umiał cofnąć to, co jest do poprawienia... oraz pióro- niech zapisuje Twoje życiowe cele i dążenia. A do pióra jeszcze dokupię naboje, byś strzelał lecz tylko odwagą :"Ja? Ja się nie boję!"

Linijkę dołożę, byś uczył się wysoko mierzyć. Cyrkiel, byś przez cały okrągły rok umiał w siebie wierzyć... A na koniec do tych wszystkich szkolnych nowości parasol dołożę ... Ochronny. Składający się z mojej miłości.

WITAJ PRZEDSZKOLE

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, że wszystkie przedszkolaki odkryją w sobie nowe zainteresowania, poznają nowych przyjaciół, zdobędą nowe umiejętności, usamodzielnią się w każdych działaniach i każdy dzień będzie dla nich wyjątkowy :)

ODWOŁANE ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Drodzy Rodzice

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych są odwołane.

DNI ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami na dni adaptacyjne, podczas których będzie okazja na bliższe poznanie  naszego przedszkola oraz Pań.

Dni adaptacyjne odbędą się 24 i 25 sierpnia o godzinie 9:00 ... czekamy na Was :)

UDANYCH WAKACJI

Po ciężkim roku szkolnym, życzymy  naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom udanego wakacyjnego wypoczynku... wielu ciekawych przygód oraz  samych słonecznych i radosnych dni :) Aby we wrześniu wrócić z nową energią i pełnią sił do dalszego odkrywania świata i wspaniałej zabawy.

DZIEŃ DZIECKA

Drogie Dzieci

Z okazji Dnia Dziecka, z całego serca, życzymy wszystkim - tym dużym i małym... spełnienia marzeń, samych sukcesów, rozwijania pasji i talentów, niesamowitych przygód, oraz samych słonecznych i szczęśliwych dni w gronie prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny.

CENTRUM ROZWOJU LOKALNEGO

"Matka- to najpiękniejsze słowo w językach świata. Matka- to słowo ,które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka"

Drogie Mamy, w dniu Waszego święta życzymy Wam zdrowia, pomyślności i nigdy nie przemijającej miłości Waszych największych skarbów. Spełnienia marzeń, a na drodze zwanej życiem samych pięknych i wartych zapamiętania zdarzeń

życzy Centrum Rozwoju Lokalnego

INFORMACJA O OTWARCIU PRZEDSZKOLA

Informujemy, że od dnia 06.05.2020r. nasze przedszkole zostaje otwarte. Rodzic, który chce  przyprowadzić dziecko do przedszkola, proszony jest o kontakt z dyrektorem, który określi szczegółowe rozwiązania w zakresie przyjęcia do przedszkola. Kształcenie na odległość będzie trwało do 26 czerwca.

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ W SZKOŁACH I PLACÓWKACH PRZEDŁUŻONE DO 24 MAJA BR.

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. Dziś, 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację  stosownego rozporządzenia.

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem,  przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu- w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r.- działalności  niektórych jednostek systemu oświaty.