Aktualności

KOMUNIKAT MEN

KOMUNIKAT MEN

Komunikat MEN z dnia 09 kwietnia 2020r. :

https://dokumenty.men.gov.pl/2020_04_09_Ksztalcenie_na_odleglosc_w_szkolach_i_placowkach.docx

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieciaczki

Życzymy Wam kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję 

Cała kadra Mądrego Misia :)

 

ZOSTAŃ W DOMU

ZOSTAŃ W DOMU

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich - DZIECI I RODZICÓW :)

Nikomu nie jest łatwo, ale razem DAMY RADĘ :)

#zostanwdomu a niedługo się spotkamy!

 

DZIECI UCZĄ RODZICÓW

DZIECI UCZĄ RODZICÓW

Szanowni Państwo,

na stronie www.edu.crl.org.pl prowadzimy prace modernizacyjne, więc strona jest chwilowo niedostępna dla użytkowników.

Comiesięczne lekcje w ramach akcji zostaną wznowione tak szybko, jak pozwoli na to sytuacja. Mam nadzieję, że uda się jeszcze przeprowadzić lekcje w maju i czerwcu.

Na naszej stronie internetowej w każdą środę i każdy  piątek zamieszczamy materiały do domowej nauki. Materiały można pobrać tutaj: https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodziców-w-domu/

Na naszym profilu na Facebooku organizujemy już 3 konkurs dla dzieci i rodziców, w którym do wygrania są edukacyjne nagrody. Konkurs ma zachęcić rodziców do wspólnej nauki z dziećmi. Bieżący konkurs będzie trwał do 17 kwietnia. Informacje o konkursie dostępne są tutaj: https://www.facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego/photos/a.679878125416249/3685791614824870/?type=3&theater 

Z wyrazami szacunku, Dawid Wiejata,  koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"

 

INFORMACJA

INFORMACJA

Drodzy Rodzice

przed nami kolejny etap zawieszenia zajęć dydaktycznych w przedszkolu związanych z epidemią koronawirusa. Do 26 kwietnia 2020r., będziemy realizować nowe zadania- inne sposoby kształcenia. Nauczyciele od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 są do dyspozycji w ramach konsultacji poprzez pocztę elektroniczną.

Dbajmy przede wszystkim o relacje, proszę być w stałym kontakcie z wychowawcami- sygnalizujcie jakiego wsparcia potrzebujecie, jakie macie problemy. Stosujmy się do zaleceń #zostanwdomu, dbajmy o zdrowie.

Z wyrazami szacunku, dyrektor przedszkola Sylwia Pochmara

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

Informujemy, że w zakładce  ORGANIZACJA  -> REKRUTACJA  dostępna jest lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym.

 

REKRUTACJA

REKRUTACJA

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

24 marca o godzinie 15:00 będziecie się Państwo mogli zalogować na Gdańskiej Platformie Edukacyjnej/Rekrutacja aby sprawdzić czy dziecko zakwalifikowało się czy niezakwalifikowało do naszej placówki (Login i hasło zostało podany podczas wypełniania wniosku) lub telefonicznie czy mailowo w przedszkolu.

Od 25 marca od godz. 8:00 do 31 marca 2020r. do godz.15:00 odbywa się potwierdzenie woli przyjęcia w placówce zakwalifikowania.

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z przedszkolem celem przekazania w postaci skanów dokumentów potwierdzających wolę rodziców.

Z wyrazami szacunku, dyrektor przedszkola Sylwia Pochmara

 

AKADEMIA JUDO DRAGON

AKADEMIA JUDO DRAGON

Drodzy Rodzice,

w tym trudnym czasie staramy się zachęcić dzieci do pozostania w domu oraz treningów w domu.

Proszę poniżej zapowiedź oraz pierwszy i drugi trening. Codziennie o 12 wstawiamy nowo nagrany filmik dopóki nie wrócimy do normalności.

https:// m.youtube.com/watch?v=Zo778D3gJW8&feature=youtu.be

1 trening : https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=4VnMUNE3ic

2 trening: https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=HIRrDxn1AFs

Na naszym kanale jet już pięć treningów i codziennie o 12 pojawia się nowy. Wiele inicjatyw w innych miejscowościach udostępnia i ćwiczą całymi rodzinami przed telewizorami z nami, także polecam !

Pozdrawiam, Dominik Cząstka

 

AKTUALNE INFORMACJE

AKTUALNE INFORMACJE

Szanowni Państwo,

tu przeczytacie o aktualnych informacjach na temat działań przeciwko COVID-19 w Gdańsku:

www.gdansk.pl/koronawirus

 

PRACA PRZEDSZKOLA

PRACA PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo!

W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego przedszkole od 16.03.2020r. do odwołania będzie pracowało zdalnie w godzinach 8:00-15:00. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie: 577331558 oraz mailowo: przedszkole@madrymis.pl.

Z poważaniem Sylwia Pochmara dyrektor przedszkola

 
   1 2 3 4 5 6 7