KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do komunikatu MEN uprzejmie informuję, że w dniach 16-25 marca 2020r. zawieszone bedą wszystkie rodzaje zajęć- w tym opiekuńcze, co oznacza, że przedszkole dla dzieci pozostaje zamknięte.

Żywienie dzieci zostaje zawieszone- odpisy dla wszystkich dzieci zostaną wygenerowane automatycznie.

Na dzień dzisiejszy kalendarz roku szkolnego, w tym rekrutacji zostaje bez zmian.

Prosimy śledzić stronę internetową naszego przedszkola na bieżąco oraz swoja pocztę elektroniczną, gdzie będziemy umieszczać komunikaty dotyczące powyższej sytuacji, a nauczyciele będą przesyłać materiały dydaktyczne do wykonania przez dzieci w domu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: przedszkole@madrymis.pl

Komunikat MEN dostępny pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Z wyrazami szacunku Sylwia Pochmara dyrektor Przedszkola Publicznego Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku

PROCEDURA

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się z procedurą postępowania na wypadek wystąpienia choroby zakaźnej w przedszkolu. Procedura dostępna jest w folderze "pliki".

ZALECENIA GIS ORAZ MEN

Drodzy Rodzice

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia w zakładce  " pliki ".

REKRUTACJA

Przedszkole Publiczne Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku przyjmuje wnioski rekrutacyjne na nowy rok szkolny 2020/2021 :

poniedziałki, wtorki, środy, piątki- 10:00- 15:00

czwartki - 11:00- 16:00

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla Rodziców "Na co pozwolić dziecku i jakie są tego konsekwencje " prowadzone przez nauczycielki z naszego przedszkola, które odbędą się:

26.02.2020r., godz. 16:00 - grupa GUMISIE I TULISIE

27.02.2020r., godz.16:00 - grupa TROSKLIWE MISIE I MĄDRE MISIE

WARSZTATY DLA RODZICÓW

11.03.2020r. o godz. 16:30 zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców:

-JAK WSPIERAĆ DZIECKO W NABYWANIU SAMODZIELNOŚCI I WYCHOWAĆ KREATYWNE DZIECKO -.

Warsztaty będą prowadzone przez Panią psycholog Magdalenę Dobrzyńską

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystości z okazji Ich święta :

TULISIE - 30 stycznia, godz.  15:00

MĄDRE MISIE - 31 stycznia, godz. 13:30

GUMISIE- 5 luty, godz. 14:30

TROSKLIWE MISIE- 14 luty, godz. 14:00

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na zebrania z wychowawcami grup, podsumowujące I semestr pracy. Zebrania odbędą się 29 stycznia o godz.:

GUMISIE- 17:30

TULISIE - 17:30

TROSKLIWE MISIE: 16:30

MĄDRE MISIE: 16:30

WESOŁYCH ŚWIĄT

ZDROWYCH, RADOSNYCH,  SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM- 2020 ROKU życzy "MĄDRY MIŚ" :)

ZEBRANIE

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla rodziców dzieci nowo przyjętych, które odbędzie się 11 lipca (czwartek) o godzinie 16:30.