Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

Zachęcamy rodziców kandydatów ubiegających się o przyjęcie do przedszkola w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do zapoznania się z listą  w zakładce "pliki"

WESOŁYCH ŚWIĄT

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "ALLELUJA".

Najlepsze życzenia od całej kadry Mądrego Misia :)

REKRUTACJA

Zachęcamy do zapoznania się z listą kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w procesie rekrutacyjnym  w  zakładce MĄDRY MIŚ -> ORGANIZACJA -> REKRUTACJA

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

Na 23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. W Polsce rocznie ponad 5000 osób popełnia samobójstwo, a miliony cierpią z powodu trudności na tle zdrowia psychicznego. Depresja zabija więcej osób niż ginie w wypadkach drogowych. Z roku na rok coraz więcej osób choruje na depresję, szczególnie liczby rosną wśród najmłodszych i najstarszych osób. Zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu online dotyczącego tematu depresji , jej leczenia oraz możliwości niesienia pomocy osobom chorym. Link dostępny na przedszkolnym facebooku :)

REKRUTACJA

UWAGA UWAGA  !!!

1 marca 2021 roku rozpoczynamy rekrutację do Przedszkola Publicznego Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola. Jeżeli chcecie Państwo, aby wasze pociechy rozwijały swoje zainteresowania i pasje, kreatywnie spędzały czas z naszymi wspaniałymi nauczycielkami, budowały poczucie własnej wartości i pewność siebie, oraz nawiązały pierwsze przyjaźnie, to zachęcamy serdecznie do udziału w rekrutacji do naszego wspaniałego przedszkola./

PROJEKT EDUKACYJNO-SPOŁECZNY

Nasze przedszkole bierze udział  w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno- społecznym "Jesteśmy różni , lecz równie ważni ". Akcja ma na celu podnoszenie świadomości oraz propagowanie wiedzy na temat autyzmu i Zespołu Aspergera wśród społeczności przedszkolnej

WESOŁYCH ŚWIĄT

Wszyscy pracownicy przedszkola oraz wszystkie przedszkolaki życzą Państwu Wesołych Świąt. Aby te święta spędzili Państwo w gronie najbliższych i ukochanych osób. Życzymy również spokoju, odpoczynku, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń. A w Nowym Roku 2021 samych sukcesów, dobrych ludzi wokół siebie ale przede wszystkim dużo zdrowia. Pozdrawiamy gorąco.

PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI I DOKARMIAJ ZWIERZAKI

Bierzemy udział w akcji " Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki". Nie ma tu ograniczeń czasowych. W naszym przedszkolu na parterze przy drzwiach wejściowych oraz na piętrze przy szatni stoją oznakowane pudła, do których można wrzucać zużyty tusz. Transakcja wiązana- Państwo pozbywacie się uciążliwych śmieci a bezdomne zwierzęta otrzymują od firmy jedzonko. Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji.

ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA PROMYK

Z pewnością wszyscy kochamy zwierzaki. Tak się składa, że w schronisku Promyk wielu pupilów potrzebuje tej miłości, którą możemy im dać poprzez zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy: stare ręczniki bawełniane, koce, stare poszwy, karma dla psów i kotów. W naszym przedszkolu stoją pojemniki , do których można wkładać wymienione dary.

SKARPET PARA DOBRO WYZWALA

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji "Skarpet para dobro wyzwala". Wszystkie zebrane przez nas skarpety trafią do Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji Gdańskiej przy ulicy Jesionowej 6a. Tam zostaną spakowane i rozdysponowane pomiędzy osobami w kryzysie bezdomności z okazji Światowego Dnia Ubogich.

"Miarą człowieka nie jest majątek, mądrość i to, co mówi. Naprawdę liczą się tylko czyny - dobre i złe" - Mirosław Welz